Karatezgah El Dokuma Bebek Havlu Seti (BT-DHV-00014)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : $25.44(KDV Dahil)
İndirimli : $21.80(KDV Dahil)
Hand Woven

Karatezgahlarda el işçiliği ile dokunan havlularımız doğal renklerinde boya ve kimyasal işlem görmeden üretilmektedir Uzun elyaflı ege pamuk ipliğinden üretilmektedir. Suyu emme oranı fabrikasyon havlulara göre daha işlevlidir. Özellikle 3-4 kullanım ve yıkama sonrası daha fazla su emmektedir. Kara tezgah havlularımız her zaman yumuşacıktır. %100 doğal pamuk ipliğinden üretildiği için %100 pamuktur. Evlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Fabrikasyon havlular birkaç yıkama sonrası sertleşir ve su emiciliği işlevini kaybetmektedir. Fakat Kara tezgah el dokuma havluları aksine kullandıkça daha fazla fayda göstermektedir.

:
Ürün Adı: Karatezgah Dokuama Doğal Bebek Havlu Seti
Menşei: Türkiye
Materyal: %100 doğal pamuk
Paket İçeriği: 1 adet
1 adet, 100x100 cm bebek beden havlusu
1 adet, 30x50 küçük havlu
Özellik: Karatezgah bebek havlusu, bebeğinizin narin cildi için en doğru seçim. Asırlık kara-tezgahlarda pamuğun tarladan çıkmış hali ile hiçbir kimyasal ve boya işlemi görmeden dokunmuştur.
Karatezgahlar, el emeği yoğunluklu çalıştığı için günde çok az sayıda ürün dokunabiliyor. Bu nedenle çok kıymetli ve nadir bulunan bir üründür.
Naturel renklerinde boya ve kimyasal işlem kullanılmamış uzun elyaflı ege pamuk ipliğinin en doğal hali ile dokunmuştur.
Su emiciliğini artırmak için kimyasal işlem görmediğinden 3-4 kez yıkandıktan sonra su emiciliği artar ve modern yöntemlere göre dokunmuş havlulara göre daha fazla su emer.
Modern yöntemlere göre dokunmuş havlular bir süre sonra sertleşmeye başlar ancak karatezgahlarda dokunmuş havlular her zaman yumuşak kalır.
Bakım ve temizlik:
40 derecede yıkayınız.
Ağartıcı kullanmayınız.
Kurutma makinesinde kurutmayınız.
Asıp havalandırarak kurutunuz.