Peştemal Eskitme (PM-PST-00002-019-100x180)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $54.55(KDV Dahil)
İndirimli : $27.25(KDV Dahil)

Geleneksel kurulanma aracı olarak kullanılan peştemallerimiz. Peştemaller %100 doğal, Hafif ve İncedir. Plaj havlularına oranla daha hızlı kurur. Ve daha fazla su emer. Bu özelliklerinden dolayı da yazın havuz kenarında, plajlarda kullanıma daha uygundur. Plajlarda kullanılabilir. Havluya oranla daha az yer kaplar. Ve daha hızlı kurur. Geleneksel Peştemallerimizde katkı maddesi yoktur. Çevre dostudur. El emeği ile dokunarak üretilmektedir. Banyo, Hamam, Spa ve yoga merkezlerinde de peştemaller tercih edilmektedir.

:
Ürün Adı: %100 Pamuklu Antik Boyama Peştemal
Menşei: Türkiye
Ebat: 100X180 cm
Materyal: %100 Pamuk
Özellikleri:
Türk hamam kültürünün vazgeçilmezi peştemaller yeniden yorumlandı. Artık peştemaller sadece bir hamam öğesi değil, banyo ve plajların vazgeçilmezi oldu. Hafif olmaları, az yer kaplamaları ve kolay kurumaları nedeniyle artık havluların yerine banyo ve plajlarda tercih edilmeye başlandı.
Antik boyama usulü ile boyanan, %100 pamuk peştemallerimizin yumuşak dokusunu ve zerafetini çok seveceksiniz. Saçakları el işçiliği ile kıvrılmıştır.
Boyama Tekniği:
Antik boyama tekniği ile boyanmıştır. Ürünler boyanmış kumaştan yapılmaz dikildikten sonra boyanır. Tekstil ürünlerine eskitilmiş, kullanılmış efekt elde etmek için uygulanan bir boyama tekniğidir.
Antik Boyamanın Özellikleri
- Ekolojiktir.
- Yıkama haslığı; akar boya işlemlerine nazaran daha yüksektir.
- Kuru ve yaş sürtme haslıkları; akar boya işlemlerine karşı daha yüksektir.
- Boyama işlemi sonrası yapılan enzim uygulamasıyla çok güzel eskitilmiş bir efekt alır.
Yıkama & Bakım
Makinelerin hassas yıkama ayarlarında veya elde 30° C de yıkayınız. Kurutma makisinde kurutulmaz. Direkt güneş ışığında bırakmayınız.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler